Společnost S.I.S. spol. s r. o. vznikla v roce 1992. Od svého počátku úspěšně působí jako stavební a inženýrská společnost přesahující svou činností hranice regionu.

Filosofie společnosti je založena především na perfektním zvládnutí stavební výroby od zakládaní staveb přes hrubou stavbu až po interiér a dále na individuálním přístupu ke klientovi a ke každé zakázce. Za léta aktivního působení ve stavebnictví navázala spolupráci s nejlepšími subdodavateli a specialisty z nejrůznějších oborů a ověřila si řadu i méně tradičních technických a řemeslných postupů.

V roce 1995 byly služby naší společnosti rozšířeny i o architektonickou a projekční sekci, tedy jako nutná potřeba zajistit komplexní služby pro klienta. Od této doby je společnost schopna řešit Vaši individuální výstavbu od projektu po realizaci. Každá zakázka je řešena individuálně s ohledem na místní podmínky a finanční možnosti stavebníka. Výhodou kanceláře je úzké propojení procesu nekonvenční architektonické tvorby se stavebním procesem přímo v praxi.